Darmowa dostawa od 299 zł
 
Infolinia 501-788-771
 
14 dniowe prawo zwrotu
 
25% rabaty na zamówienia
Bali

Bali

Ograbek Grażyna


Pascal
Isbn: 9788381033404
Wydanie: 2018

47.07 zł

BaliŚWIĄTYNIA MATKA – PURA BESAKIH UBUD: KRÓLESTWO JOGI KOMPLEKS WODOSPADÓW SEKUMPUL Plaże, wulkany, wodospady, tarasy ryżowe, pałac i ogród na wodzie, święte źródła, makaki oraz delfiny. Nurkowanie, windsurfing i kitesurfing. Dodatkowo: możliwość nauczenia się, w jaki sposób przygotować dary dla bogów, które – nie których – na Bali spotyka się wszędzie.
sanurkitefestival Sanur słynie z dobrych wiatrów – co roku odbywają się tu zawody latawcowe. W lipcu niebo przesłania niezliczona liczba latawców najrozmaitszych rozmiarów (ogony do 50 m).
ubudjoga Cel wypraw joginów z całego globu. Mnóstwo szkół jogi i restauracji serwujących organiczne i nieprzetworzone jedzenie.
ulundanu Wizerunek świątyni to ikona wyspy: znalazł się na pocztówkach oraz na banknocie 50 tys. rupii indonezyjskich.
jatiluwih Uznane za najpiękniejsze tarasy ryżowe Bali, wpisane na listę UNESCO, urzekają wielkością oraz tym, że są uprawiane tradycyjnym sposobem. Grażyna Ograbek, absolwentka Wydziału Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo związana z marketingiem, kilka lat temu porzuciła pracę w korporacji i wyjechała na Bali, gdzie mieszka i prowadzi agencję turystyczną oraz firmę organizującą śluby. Podróżuje, nurkuje i fotografuje. Niepoprawna optymistka, szczęśliwa mężatka, mama dwóch synów, Filipa i Franka. W życiu kieruje się maksymą carpe diem.

Księgarnia ksiazka-24.pl poleca Bali