BHP przy użyciu nieruchomych podestów stojących i małych rusztowań

 • Książka BHP przy użyciu nieruchomych podestów stojących i małych rusztowań

  Dariusz Smoliński

  Wydawnictwo ODDK


  Kup za 181.58 zł.

  Isbn VD825
  Wydanie 1/2012
  Stron 0
   

  Warunki i zakres użytkowania filmu:
  Licencja upoważnia Użytkownika do przechowywania i korzystania z jednej kopii filmu w ramach szkoleń organizowanych dla pracowników Kupującego, jak i na potrzeby związane ze świadczonymi przez Użytkownika usługami w zakresie szkoleń bhp (obsługa innych firm, niezależnie od ich liczby).

  Uwaga! Użytkownik nie ma prawa umieszczania i rozpowszechniania filmu na platformach e-learningowych, modyfikowania, dekompilowania oraz wykorzystywania dowolnego fragmentu filmu. Praca powyżej poziomu gruntu stwarza zagrożenia upadku, tym bardziej jak wykonywana jest na prowizorycznie wykonanych podestach, podstawkach i źle skonstruowanych rusztowaniach. Można także doznać obrażeń z powodu spadających narzędzi, elementów konstrukcji i innych przedmiotów. Konstrukcjami, które pozwalają zminimalizować te zagrożenia są podesty i małe rusztowania. Stosuje się je do wykonywania robót murarskich, tynkowych, wykończeniowych, instalacyjnych, ziemnych itp. wewnątrz pomieszczeń, lub na zewnątrz budowli.

  W filmie szczegółowo omówiono zasady bezpiecznej pracy z podestu i rusztowania - na wysokości do 1 m, do 2 m oraz powyżej 2 m nad poziomem terenu, a także z rusztowania przejezdnego. Przedstawiono wymogi dotyczące konstrukcji podestów i rusztowań, obowiązki kontrolne, pokazano kiedy praca na nich jest zabroniona.

  Film jest materiałem dydaktycznym do wykorzystania w obowiązkowych szkoleniach bhp.

  ksiazka-24.pl poleca BHP przy użyciu nieruchomych podestów stojących i małych rusztowań

  Paczkomaty 8,99 zł.            Poczta Polska od 8,99 zł.