Darmowa dostawa od 299 zł
 
Infolinia 501-788-771
 
14 dniowe prawo zwrotu
 
25% rabaty na zamówienia
Egzamin na doradcę podatkowego Pytania otwarte Beck

Egzamin na doradcę podatkowego Pytania otwarte 2019

Zapowiedź

Egzamin na doradcę podatkowego Pytania otwarte 2019 Planowany termin wydania 23 maja 2019 rokuNajnowsze wydanie publikacji zawiera odpowiedzi na pytania otwarte opracowane przez Państwową Komisję Egzaminacyjną do Spraw Doradztwa Podatkowego zgodnie z najnowszą uchwałą z 17.1.2019 r. Nr 2/VII/ 2019 r., która wchodzi w życie z dniem 1.3.2019 r. Pod każdym pytaniem Autorzy udzielili opisowej odpowiedzi na pytanie oraz wskazali właściwą podstawę prawną (właściwy przepis lub grupę przepisów), która pozwala na udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie egzaminacyjne.
Publikacja zawiera liczne zmiany legislacyjne wprowadzone w:

prawie podatkowym (podatek od towarów i usług, podatek dochodowy od osób fizycznych, podatek dochodowy od osób prawnych, podatek akcyzowy, podatek tonażowy, podatek od wydobycia niektórych kopalin, podatek od gier, podatek od spadków i darowizn, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od niektórych instytucji finansowych, podatek i opłaty samorządowe) oraz w Ordynacji podatkowej.
Obecne wydanie uwzględnia także najnowsze zmiany wprowadzone m.in. w:

kodeksie karnym skarbowym;
kodeksie postępowania administracyjnego;
prawie celnym;
prawie o postępowaniu przed sądami administracji publicznej;
ustawie o doradztwie podatkowym;
ustawie o Krajowej Administracji Skarbowej;
ustawie o postępowaniu egzekucyjnym w administracji;
ustawie o rachunkowości;
ustawie o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne.
Publikacja zawiera także dostęp on-line do aktualizowanych na bieżąco aktów prawnych koniecznych do przygotowania się do egzaminu na doradcę podatkowego.

Prezentowana książka – wspólnie z publikacjami: Egzamin na doradcę podatkowego. Testy i Egzamin na doradcę podatkowego. Kazusy stanowi pełne kompendium wiedzy dla kandydata przygotowującego się do egzaminu na doradcę podatkowego.

Księgarnia ksiazka-24.pl poleca Egzamin na doradcę podatkowego Pytania otwarte 2019