Darmowa dostawa od 299 zł
 
Infolinia 501-788-771
 
14 dniowe prawo zwrotu
 
25% rabaty na zamówienia
Instrukcja inwentaryzacyjna z dokumentacją Małkowska

Instrukcja inwentaryzacyjna z dokumentacją Małkowska

Małkowska Danuta


Wydawnictwo ODDK
Isbn: 9788378043362
Wydanie: 2016

Hit księgarni

86.09 zł

Instrukcja inwentaryzacyjna z dokumentacją Małkowska z uwzględnieniem stanowiska Komitetu Standardów Rachunkowości (z suplementem elektronicznym)Gotowy wzór instrukcji inwentaryzacyjnej pomoże zorganizować całokształt spraw związanych z inwentaryzacją od wyznaczenia osób odpowiedzialnych, poprzez terminowe i prawidłowe przeprowadzenie inwentaryzacji (drogą spisu z natury, potwierdzenia sald oraz weryfikacji), po zakończenie i sporządzenie końcowych protokołów.
Publikacja uwzględnia najnowsze wymogi wynikające ze stanowiska Komitetu Standardów Rachunkowości w sprawie inwentaryzacji drogą spisu z natury zapasów materiałów, towarów, wyrobów gotowych i półproduktów (Dz.Urz. MF z 2016 r. poz. 55).
W książce instrukcja inwentaryzacyjna z dokumentacją znajduje się prawie 40 wzorów dokumentów niezbędnych przy przeprowadzeniu inwentaryzacji (wszystkie wzory zamieszczono również w suplemencie elektronicznym w edytowalnej formie):
- dokumentacja organizacyjna (m.in. zarządzenie w sprawie przeprowadzenia inwentaryzacji, powołanie członków komisji, oświadczenia, plan, harmonogram i terminy inwentaryzacji);
- dokumentacja niezbędna przy przeprowadzaniu inwentaryzacji (m.in. arkusze spisu z natury, protokoły, potwierdzenia sald, sprawozdania).

Suplement elektroniczny można pobrać przez Internet, instrukcję postępowania zamieszczono w książce.

Księgarnia ksiazka-24.pl poleca Instrukcja inwentaryzacyjna z dokumentacją Małkowska