Kategorie
blog

Lajki FB

Czy tego chcemy czy nie, każdy posiadacz konta na Facebooku, zwraca uwagę na ilość lajków pod zdjęciami i postami. Czasami ciężko to zaakceptować, ale żyjemy w czasach, w których media społecznościowe wzięły nad nami górę. Wirtualna rzeczywistość pozwala budować swój wizerunek, który nie zawsze musi pokrywać się z prawdą. Jednak to od nas zależy, to jakie treści chcemy zamieścić. Niestety jednak nie zawsze mamy wpływ na to, ile „kciuków w górę” dostaniemy pod danym postem. Jak tego dokonać?

Przeczytaj: Jak się wybić na YouTube? Jak zostać YouTuberem z prawdziwego zdarzenia? [PORADNIK]

Jak dostać lajki na FB?

Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. Dużo zależy od wartości contentu, który tworzymy na własną rękę. Więcej lajków uzyska post, który zaciekawi ludzi, będzie opatrzony atrakcyjnym zdjęciem, a przede wszystkim – poprawny merytorycznie. Tworzenie takiego posta może kosztować nas wiele czasu i pomysłowości. Jeżeli nimi nie dysponujesz, zawsze jest droga na skróty. Możesz:

  • Wypromować posta na FB  – tym samym zwiększysz jego widoczność, co jednak nie zawsze przeniesie się na ilość polubień
  • Kupić lajki – płacisz za tyle lajków ile Cię interesuje

„Kciuk w górę” – dlaczego to takie ważne?

Media społecznościowe ułatwiają nam kontakt z ludźmi, a także tworzenie grona swoich fanów. To my decydujemy jakie treści i kiedy chcemy zamieszczać, co daje nam pełną kontrolę nad swoim wizerunkiem. Dawniej mogło to trwać nawet latami, a efekty i tak mogły być mierne. Odpowiednia ilość polubień pod naszymi postami przykuwa uwagę innych, co jest ważne zwłaszcza, gdy prowadzimy jakąś działalność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *