Wzory pism i orzeczeń w postępowaniu upadłościowym Edytowalne wzory dostępne na stronie internetowej

 • Książka Wzory pism i orzeczeń w postępowaniu upadłościowym

  Hrycaj Anna, Filipiak Patryk

  Wolters Kluwer


  Kup za 196.46 zł.

  Isbn 9788381077507
  Wydanie 2/2017
  Stron 900
   

  Drugie wydanie książki zawiera ponad dwieście wzorów pism procesowych oraz orzeczeń sądowych w sprawach upadłościowych. Obejmuje zarówno pisma składane w toku postępowania przez jego uczestników: dłużnika i wierzycieli, jak i pisma przygotowywane przez syndyka. Autorzy, dążąc do ujednolicenia praktyki organów postępowania upadłościowego, przedstawiają propozycje wzorów postanowień sądu upadłościowego i sędziego-komisarza. Uwzględniają też zmiany w stanie prawnym, które nastąpiły od czasu poprzedniej edycji oraz wydane w tym okresie orzeczenia sądów odnoszące się do omawianej tematyki.

  Wzory są opatrzone rozbudowanymi komentarzami autorskimi wyjaśniającymi kwestie merytoryczne oraz ułatwiającymi szybkie i prawidłowe sporządzenie właściwego dokumentu.


  Książka jest przeznaczona dla sędziów i asystentów sędziów w wydziałach do spraw restrukturyzacyjnych i upadłościowych, adwokatów i radców prawnych oraz aplikantów adwokackich i radcowskich, jak również dla przedsiębiorców, pracowników firm windykacyjnych, banków i firm leasingowych.

  Publikacja zawiera wzory pism dostępne w wersji elektronicznej do pobrania ze strony www po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Wzory można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb.

  ksiazka-24.pl poleca Wzory pism i orzeczeń w postępowaniu upadłościowym

  Paczkomaty 8,99 zł.            Poczta Polska od 8,99 zł.